Sponsorlu Bağlantılar

13 Ağustos 2016 Cumartesi

2TON ft. Xhavit Avdyli - Mos ta nin Tekste / Teksti / Shkarko / Të Përkthyera


2TON ft. Xhavit Avdyli - Mos ta nin Tekste Kengesh / Teksti / Shkarko

Xhavit Avdyli:] 
hajt mos ta nin 
neser nuk e din kerkush qka vjen 
ty mos ta nin veq ti po m'pelqen 2x 

[2 Ton:] 
ti m'ke pelqy ta kom than 
une me mijra her 
qdo fjal qe thom ti ngat zemres tane i merr 
nese ta kthej ty shpinen 
e di qe nuk osht fer 
kshtu qe pot thom hajt mos ta nin ty 
se neser as un as ti nuk e dina se qa vjen 
une e di qe prap per njani tjetrin na bjen n'men 
gjithqka ka kalu po emrin ki me ma permen 
kshtu qe pot thom hajt mos ta nin ty 
e kom menu nuk e kena tan njejt sikur m'vjen mu 
une e di shum mir edhe pse nuk e thu edhe mos 
met thirr e di ko met tu kujtu o jeje 

[Xhavit Avdyli:] 
hajt mos ta nin 
neser nuk edin kerkush qka vjen 
ty mos ta nin veq ti pom pelqen 2x 

[2 Ton:] 
menimin e kom t'mir edhe kur kom mendjen te ti
nashta osht ma mir kerkush per neve mos ta di 
let metet sekret sonte vetem une dhe ti 
Baby all I need you so tell me right now 
nuk ta nin per tjert as mu spo ma nin per tjerat 
ty t'xhelozojn krejt femrat e mu m'xhelozoj hejterat 
nashta tjert si din ama une ti di vlerat 
Baby all I need you so tell me right now 

[Xhavit Avdyli:] 
t'kom mendje prej fillimit diten e par takimit 
hala m'pelqen sikur ather o zemra jem 2x 

hajt mos ta nin 
neser nuk e din kerkush qka vjen 

ty mos ta nin veq ti pom pelqe 2x?